Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Winietki

Winietki dla gości

Każda uroczystość, ta oficjalna i ta domowa 

Każdy, kto organizuje uroczystość, nie ma znaczenia czy oficjalną czy domową chce, aby była dopracowana w każdym szczególe.

Dodatki takie jak winietki dla gości również mają istotne znaczenie. Dzięki nim można dyskretnie poznać imię nieznajomej osoby siedzącej obok, by łatwiej nawiązać rozmowę :)

Personalizowane winietki dla gości weselnych

Najbardziej popularne winietki dla gości są obecne na weselach. Coraz częściej pojawiają się również na innych uroczystościach. Miłym dodatkiem dekoracyjnym są więc: winietki dla gości komunijnych, winietki dla gości z okazji Chrztu Świętego, rocznic czy urodzin.

Czym są winietki ślubne i jakie są ich zalety?

Każdy chce, by jego uroczystość weselna była dopracowana w każdym calu. Dlatego tak ważna jest pamięć o istotnych elementach, które muszą pojawić się na przyjęciu, np. winietkach ślubnych. To ozdobne wizytówki, które pełnią jednocześnie funkcję dekoracyjną i organizacyjną. Na ogół umieszcza się je na stole, by każdy z gości wiedział, jakie miejsce ma zająć.

Winietki ślubne – charakterystyka

Para młoda poświęca wiele czasu, by odpowiednio rozmieścić gości przy stole weselnym. Najczęściej obok siebie siedzą osoby, które są połączone więzami rodzinnymi, dobrze się znają i darzą sympatią. Winietki ślubne wskazują w elegancki sposób miejsce, w którym ma usiąść dany gość. Mogą stanowić też niezapomnianą pamiątkę dla wszystkich uczestników przyjęcia. Jeśli znajdą się obok siebie osoby, które nie znają swoich imion, mogą je poznać właśnie dzięki zerknięciu na winietkę. Nowożeńcy powinni zwrócić dużą uwagę na poprawne zapisanie imion i nazwisk gości, by uniknąć kłopotliwych sytuacji.

Winietki ślubne Postwood

Firma Postwood zajmuje się wykonywaniem rozmaitych dekoracji, szczególnie tych przydatnych podczas ślubu i wesela. Jej domeną jest uwzględnianie potrzeb klientów i dawanie możliwości personalizacji produktów. Nie inaczej jest w przypadku oferowanych przez nią winietek ślubnych. Dzięki zakupieniu oryginalnych dekoracji zyskuje się większą szansę na jak najlepsze dopasowanie ich do innych dodatków obecnych podczas przyjęcia oraz klimatu wesela.

Propozycje winietek ślubnych

Winietki ślubne Postwood mogą przybrać postać imion lub imion z nazwiskami drewnianych, wyciętych z pleksi bądź lustra akrylowego. Dostępne są także winietki grawerowane na plastrze drewna czy też sklejce, z możliwością wycięcia dowolnego kształtu i grafiki. Klient może też bez problemu zasugerować wykonanie produktu według własnych wytycznych. Winietki mają rozmaite formy – popularne są te w kształcie serca, a także magnesy z grawerowanym wzorem przybierające dowolny kształt.

Inne zastosowanie winietek dla gości

Tradycją jest, że winietki są pomocne przy rozmieszczaniu gości przy stołach.

Umieszcza się je:

  • Bezpośrednio na konkretnym miejscu.
  • Przy wejściu by każdy gość sam zdecydował gdzie chciałby usiąść. Nie każdy jest zwolennikiem samodzielnego rozmieszczania swoich gości, dlatego opcja ta jest połączeniem nowoczesności z tradycją.

Jednak winietki, to nie tylko wskazanie miejsc dla zaproszonych gości. Mogą one być też pamiątką dla obecnych gości. Popularną formą jest drewniany magnes w dowolnym kształcie z grawerowanym wzorem. 

Winietki można dostosować do innych dekoracji weselnych czy zaproszeń ślubnych.

Mogą być to szyszki, kawałki drewna, krzesełka czy winietki w kształcie serca, niezależnie w jakim klimacie pozostaje wesele, w naszym sklepie znajdą Państwo coś dla siebie.

 

Propozycje winietek

Winietki, które oferujemy to:

  • imiona lub imiona z nazwiskami drewniane lub wycięte z pleksi lub lustra akrylowego (winietki lustrzane);
  • grawerowane na sklejce z możliwością wycięcia dowolnego kształtu i grafiki;
  • grawerowane na plastrze drewna.
  • wykonane wg indywidualnych wytycznych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl