Księga Gości Chrzest Album

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

ALBUMY NA ZDJĘCIA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Sprawdź naszą ofertę spersonalizowanych albumów na zdjęcia >> 

Więcej szczegółów

Tekst

loader

45,00 zł brutto

  • 20 x 20 cm
  • 25 x 25 cm
  • 30 x 30 cm
  • Bez zabezpieczenia
  • Lakierowanie
  • Woskowanie
  • białe (tektura Beermat grubość 1 mm)
  • czarne (karton Sirio Black Black włoskiej firmy Fedrigioni, gramatura 380g)

Drewniana Księga Gości na Roczek

Pierwsze urodziny Pociechy warto uczcić w odpowiedni sposób. Pierwszy tort urodzinowy ze spersonalizowanym topperem >>, dekoracja ścienna, również z imieniem małego Jubilata, winietki i podziękowania dla gości. Warto jednak zadbać, aby pozostała po tak ważnym wydarzeniu pamiątka. Z pewnością będą to zdjęcia, które z pewnością po latach przywołają piękne wspomnienia. Cudownym dodatkiem będzie na pewno Księga Gości, w której każdy z zaproszonych gości może pozostawić cząstkę siebie. Może śmiesznie, może poważnie, ale z pewnością po latach cudownie będzie wrócić do tych kart z Księgi Gości.

Nasza Księga Gości na Chrzest jest personalizowana. Na okładce grawerujemy dowolny tekst. Może również zaproponować inną grafikę.

Wnętrze księgi, to 20 kart: białych lub czarnych (w specyfikacji dokładne informacje), karty są czyste, bez nadruku. Do wyboru jest też kolor grzbietu: czarny, srebrny i biały. Dostępne są 3 rozmiary Księgo Gości (szczegóły w specyfikacji). 

Księga Gości, to również oryginalny dodatek na każdą inną uroczystość. Masz pomysł? Potrzebujesz Księgi Gości na Ślub, Rocznicę, Urodziny?  ZAPYTAJ o indywidualny projekt i wycenę.

Wykonany na okładce grawer jest głęboki. Tak wykonany grawer pozwala na uzyskanie efektu 3D.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt okładki z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: okładki - sklejka 3 mm ręcznie szlifowana: w wersji surowej

KOLOR KART: (opcje do wyboru) białe (tektura Beermat o grubości 1 mm - nie jest to czysty biały kolor) lub czarny (kartonu Sirio Black Black włoske firmę Fedrigioni 380g)

KOLOR GRZBIETU: czarny, biały, srebrny

ILOŚĆ KART: 20 sztuk

WYMIAR okładka (opcje wyboru) 20 x 20 cm, 25 x 25 cm, 30 x 30 cm

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Księga Gości Chrzest Album

Księga Gości Chrzest Album

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

ALBUMY NA ZDJĘCIA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Sprawdź naszą ofertę spersonalizowanych albumów na zdjęcia >> 

Napisz opinię