Zapraszam do współpracy każdego, kto chciałby podjąć stałą współpracę lub jednorazowo dokonać większego zakupu.

Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny? Organizujesz śluby i wesela? Jesteś rękodzielnikiem? Poszukujesz wyposażenia do swojego domu?

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą. 

POCZTÓWKI DREWNIANE - wykonuję je z dwóch materiałów: drewna i sklejki. Pocztówki drewniane są cieniutkie. Ich grubość to zaledwie 1 mm. Wykonane są ze 100% drewna. Pocztówki ze sklejki są grubsze (2 lub 3 mm), ale też stabilniejsze i tańsze. Przy kartkach ze sklejki często dodatkowymi elementami dekoracyjnymi jest kolory kartonik z życzeniami i wstążka. 

WIZYTÓWKI DREWNIANE - podobnie jak pocztówki, wykonywane są z drewna lub sklejki. Wizytówka może być nie tylko prostokątna, ale tez dowolnego kształtu.

ZAPROSZENIA najczęstsze okazje, to: ślub, Pierwsza Komunia, Chrzest, ale też 18-stka, Roczek i każda inna okoliczność, która wymaga specjalnej oprawy. Materiały jakich używam do zaproszeń, to: 100%-owe drewno (grubość 1 mm), sklejka i pleksi (akryl).

PODZIĘKOWANIA PERSONALIZOWANE - najczęściej dla Rodziców i Świadków przy okazji Ślubu oraz Chrzestnych przy okazji Chrztu i Pierwszej Komunii Św. Forma podziękowań może być dowolna. Moje propozycje, to albumy na zdjęcia, skrzynki na wino, a także drobniejsze podziękowania jak w magnesiki dowolnym kształcie.

PAMIĄTKI różnego rodzaju, najczęściej drewniane wykonane ze sklejki z możliwością wykonania dowolnego graweru.

DEKORACJE WESELNE - ringi weselne z dowolnie wkomponowanym napisem, napisy na stół weselny, toppery na tort weselny, pudełka na koperty i obrączki, wieszaki dla Nowożeńców, koszyki ratunkowe, napisy do samodzielnego dekorowania przedmiotów, tablice z napisami. 

TOPPERY NA TORT - oprócz topperów na tort weselny wykonuję też takowe na inne okazje: Roczek, Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, urodzinowe. Materiał, jaki przy tych produktach wykorzystuję, to: sklejka 2 lub 3 mm, akryl/pleksi i szkło akrylowe. 

PODKŁADKI POD KUBEK - różne kształty, i wzory. Te wykonuję ze sklejki 3 mm i 4 mm oraz z filcu i korka.

NAPISY DREWNIANE NA ŚCIANĘ - wycinam pojedyncze litery, wyrazy, cytaty i inne dowolne dekoracje

DEKORY - mniejsze i większe elementy do ozdabiania różnymi technikami.

DRZEWKA SZCZĘŚCIA - szablon drzewa naklejony na podkład drewniany lub płócienny. To m.in. popularne podziękowania dla rodziców od Pary Młodej, jako prezent na Rocznice Ślubu, dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego.

DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA, GRATULACJE, CERTYFIKATY - te wykonuję na specjalnym, eleganckim drewnianym podkładzie lub na sklejce.

MEDALE - najczęściej wykorzystywany materiał, to sklejka, ale też pleksi. Do każdego produktu dołączona jest wstążka lub sznurek.

BRELOKI - w tym przypadku proponuję oprócz sklejki i pleksi (akrylu) również filc.

PIECZĄTKI - firmowe i dekoracyjne na gryfach drewnianych. 

ZEGARY - z cichym mechanizmem wykonuję ze sklejki i pleksi.

Jeśli interesuje Cię inny produkt, jestem otwarta na propozycje.

Modele współpracy:

WSPÓŁPRACA CIĄGŁA

Jeśli interesuje Cię stała współpraca, napisz jakie produkty, w jakich ilościach i z jaką częstotliwością dostarczane Cię interesują. 

Jeśli Jesteś nowym na runku i nie znasz jeszcze swoich potrzeb, też coś wymyślimy.

ZAKUP JEDNORAZOWY

Nie Chcesz podejmować stałej współpracy, a jedynie Chciałabyś / Chciałbyś dokonać jednorazowego zakupu? Określ swoje potrzeby, a ja zaproponuję Ci dobrą cenę :) 

KONTAKT: biuro@postwood.pl