Dzień Ojca - życzenia grawerowane na drewnie

KPS088

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu zakupu

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

PRODUKTY DLA MAMY I TATY:

Przejrzyj naszą ofertę przygotowaną z myślą o rodzicach >>

__________________________

Oferta drewnianych kartek na różne okazje >>

Więcej szczegółów

Tekst

loader

25,00 zł brutto

Grawerowane życzenia na drewnie dla Taty

Drewniana kartka z wyciętym napisem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i grawerowanymi życzeniami, to kolejna nasza propozycja pocztówki na Dzień Ojca. 

Wyraźny, głęboki grawer nadaje wyjątkowego charakteru tej drewnianej kartce.

Do kartki załączona jest koperta: szara lub w kolorze eko.

Życzenia ze zdjęcia, to nasza propozycja. Mogą to być również własne życzenia. W takim przypadku należy wpisać treść życzeń przy zakupie. Ilość tekstu musi być adekwatna do miejsca na kartce. Aby tekst był czytelny, sugerujemy, aby nie było to więcej niż 250 znaków ze spacjami. Na życzenie wygrawerujemy również podpis pod życzeniami bez dodatkowej opłaty. Należy wtedy podać odmienioną gramatycznie treść podpisu.

W przypadku wyboru kartki z personalizacją (zmiana życzeń, podpis) przed wykonaniem, wysyłamy projekt do akceptacji i dopiero po jej otrzymaniu wykonujemy kartkę.

Pocztówka drewniana z życzeniami z pewnością będzie miłą niespodzianką w tym ważnym dla każdego Taty dniu.

Kartka, jak wszystkie nasze produkty jest ręcznie wykończona - z obydwu stron szlifowana. Można na niej pisać - polecamy długopis lub marker olejowy (zwykły cienkopis lub długopis żelowy rozmażą się). 

Jak zawsze umożliwiamy samodzielny wybór czcionki. Do wyboru proponujemy 8 różnych czcionek. Numer wybranej czcionki należy podać przy zakupie, brak tej informacji oznacza, że będzie to czcionka widoczna na głównym zdjęciu..

W ofercie posiadamy również drewniane kartki na dowolne okazje jak: Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Urodziny, Ślub, Rocznica, itp.

Jeśli życzysz sobie indywidualny - ZAPYTAJ  o indywidualny projekt i wycenę.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienie, jednak w przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt.

Jeśli będą dokonywane jakiekolwiek zmiany w projekcie kartki proces zamówienia przebiega następująco:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt kartki z uwzględnieniem przesłanych danych i z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana

FORMAT KARTKI 10 x 15 cm

KOPERTA (opcja wyboru) szara lub eko - brak informacji o kolorze = wybrana losowo

_____________________

Czcionki do wyboru

Kartka na Dzień Matki może być personalizowana. Można przesłać własne życzenia. Można przesłać podpis wygrawerowania pod życzeniami (bez dodatkowej opłaty). Można też wybrać najbardziej dla siebie odpowiednią czcionkę z poniższej listy (do przygotowania projektu można wybrać max 2 rodzaje czcionek).

grawerowane życzenia dla mamy na sklejce

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dzień Ojca - życzenia grawerowane na drewnie

Dzień Ojca - życzenia grawerowane na drewnie

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu zakupu

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

PRODUKTY DLA MAMY I TATY:

Przejrzyj naszą ofertę przygotowaną z myślą o rodzicach >>

__________________________

Oferta drewnianych kartek na różne okazje >>

Napisz opinię