Drewniana kartka wielkanocna z logo grawerowanym Kokardki

KPS032

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu. 

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

MINIMALNE ZAMÓWIENIE 5 sztuk

__________________________

DO KARTKI WIELKANOCNEJ PROPONUJEMY DODATKI:

Zawieszki jajka wielkanocne >>

Więcej szczegółów

Tekst

loader

15,00 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 5

Drewniana kartka wielkanocna z logo grawerowanym Kokardki

Drewniana kartka wielkanocna z grawerowanym logo, to ekologiczna kartka wykonana z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Logo jest precyzyjnie grawerowane metodą laserową (wypalone w drewnie). W zależności od konstrukcji logo może być ono częściowo wycięte.

Drewniana kartka świąteczna z laserowo wyciętym motywem wielkanocnym w nowoczesnym stylu, z dołączonym kolorowym kartonikiem z wydrukowanymi życzeniami. Nasze kartki świąteczne, to elegancki sposób na podziękowanie kontrahentom za współpracę. To również tania metoda reklamy firmy.

Nasze drewniane kartki po obróbce laserowej są z obydwu stron ręcznie szlifowane.

Cena kartki zawiera personalizację, 

Czy Wiesz, że osobiste wysyłanie świątecznych kartek znów jest popularne? Szczególnie w sferze biznesowej. Wychodzimy więc tym trendom naprzeciw i proponujemy oryginalne, laserowo wycinane i grawerowane biznesowe kartki z życzeniami wielkanocnymi

Każdy Klient może stworzyć jedyną w swoim rodzaju drewnianą kartkę wielkanocną wybierając spośród dostępnych opcji kolorów i materiałów: 

- życzenia i czcionkę, jaką życzenia zostaną wydrukowane - czcionek na liście jest 30, życzeń 9. Aktualizowane życzenia dostępne są również tutaj >>;

- grafikę do życzeń - aż 8 różnych grafik do wyboru;

- kolor kartonika, na którym zostaną wydrukowane życzenia - 4 odcienie; 

- kolor wstążki, którą zostanie połączone drewno z kartonikiem - 4 kolory.

- kolor koperty - 5 kolorów.

Drewniana część kartki jest grawerowana i wycinana laserem. Wszystkie pozostałe czynności do jej stworzenia wykonywane są ręcznie. Drewniana część jest z obydwu stron ręcznie szlifowana i połączona wstążką zawiązaną na kokardkę z kartonikiem z wydrukowanymi życzeniami.

Nie Chcesz wybierać? Nie Musisz. Brak wyboru wszystkich lub kilku powyższych opcji oznacza, że kartka będzie z takimi dodatkami jak na zdjęciu. Nie zapomnij nas tylko o tym poinformować.

Chcesz umieścić własne życzenia? Nie ma problemu. Wystarczy, że prześlesz treść swoich życzeń w komentarzu do zamówienia.

* Jeśli życzenia mają być podpisane, należy podać taką informację i dokładną treść (odmienioną, z uwzględnieniem znaków interpunkcyjnych) jaka ma być pod nimi umieszczona.

Wielkość drewnianej kartki wielkanocnej jest odpowiednia do koperty K4.

LOGO! Pamiętaj, aby przesłać je w pliku wektorowym (przykładowe rozszerzenia takich plików:.ai, .cdr, .eps, ewentualnie .pdf). Nie posiadasz LOGO? Możemy wygrawerować nazwę Twojej firmy. Logo proszę przesłać na adres sklep@postwood.pl w tytule podając numer zamówienia.

_____________________

INDYWIDUALNA NA KARTKA WIELKANOCNA:

W ofercie posiadamy również drewniane kartki wielkanocne z życzeniami w wersji do wysyłki prywatnej. Bez firmowego logo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą indywidualnych kartek wielkanocnych >>.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt kartki wielkanocnej przygotowany na podstawie wybranych opcji z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana + sztywny kartonik + wstążka

FORMAT KARTKI  (14 x 14 cm)

KOPERTA K4

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt kartki wielkanocnej. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

Drewniana kartka wielkanocna - Grafika do życzeń 

Do wyboru proponujemy 10 grafik, które znajda się na kartce z życzeniami. 

wielkanocne życzenia biznesowe

Kartka wielkanocna drewniana z życzeniami - treść życzeń 

Podobnie, jak grafikę, również treść życzeń proponujemy w kilku wersjach (9). Można również przesłać własne życzenia - w takim przypadku wystarczy wpisać je w uwagach przy składaniu zamówienia. Więcej firmowych życzeń wielkanocnych znajdziecie Państwo tutaj >>

wielkanocne życzenia biznesowe

Kartka wielkanocna drewniana - Czcionka 

Proponujemy 30 różnych czcionek do wydruku życzeń na kartoniku w wybranym kolorze. 

drewniana kartka świąteczna biznesowa z grawerowanym logo zajączki dwa

Drewniane życzenia wielkanocne - kolor kartonu 

Życzenia drukowane są na kartonie ozdobnym. Do wyboru są 4 kolory: pomarańczowy, jasnozielony, jasnokremowy i żółty.

firmowe życzenia wielkanocne

Drewniana kartka wielkanocna - kolor wstążki

Drewniana część kartki jest połączona z kartonikiem wybranym kolorem wstążki. Tej do wyboru są 4 kolory: żółty, pomarańczowy, jasnozielony i złotobrązowy.

wielkanocne życzenia firmowe

Kartka wielkanocna - kolor koperty 

Proponujemy 5 opcji kolorystycznych kopert do kartki: eko, jasnokremowy, żółty, pomarańczowy i jasnozielony.

wielkanocna kartka firmowa

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniana kartka wielkanocna z logo grawerowanym Kokardki

Drewniana kartka wielkanocna z logo grawerowanym Kokardki

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu. 

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

MINIMALNE ZAMÓWIENIE 5 sztuk

__________________________

DO KARTKI WIELKANOCNEJ PROPONUJEMY DODATKI:

Zawieszki jajka wielkanocne >>

Napisz opinię