Pocztówka drewniana czysta Decoupage

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Więcej szczegółów

loader

2,50 zł brutto

  • NIE
  • TAK

Drewniana kartka pocztowa do dekorowania

Chcesz sprawić komuś przyjemność i wysłać mu własnoręcznie wykonaną pocztówkę? Posiadamy na to rozwiązanie. Proponujemy drewnianą kartę pocztową precyzyjnie wyciętą laserem.

Jedna strona kartki jest czysta, można ją ozdobić dowolną techniką: namalować, nakleić, napisać. Druga strona, to tak jak w zwykłej pocztówce, strona adresowa, z oznaczonym miejscem na znaczek i adres.  

Obydwie strony drewnianej kartki są ręcznie szlifowane, dzięki czemu jest ona gładka i miła w dotyku. Można również na niej śmiało pisać tekst. Do tego najlepiej sprawdzi się zwykły długopis, ewentualnie marker olejowy. Nie proponujemy używać zwykłych cienkopisów, ponieważ przenikną one w strukturę drewna i tekst będzie nieczytelny. Podobnie jak postawiona na niej pieczątka.

Nasi biznesowi Klienci wykorzystują kartki do wykonywania m.in zaproszeń. Również dzieci w szkole i przedszkolu ozdabiają własnoręczne kartki na Dzień Mamy, Dzień Taty, dzień Babci i Dzień Dziadka.

Kartka mieści się w zwykłej kopercie C6, którą można również kupić razem z kartą (jest to opcja dodatkowa). 

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienia, jednak w przypadku dużej ilości zamówień, czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, bardzo prosimy o kontakt.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana

WYMIARY KARTKI 10 x 15 cm 

KOPERTA: (opcja dodatkowa TAK/NIE) eko 

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt kartki z grawerem. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pocztówka drewniana czysta Decoupage

Pocztówka drewniana czysta Decoupage

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Napisz opinię