Pamiątka Ślubu drewniane pudełko na pieniądze

PSE007-PSE015

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Więcej szczegółów

Tekst

loader

35,00 zł brutto

Drewniana Pamiątka Ślubu z miejscem na banknoty

Oryginalny i autorski projekt pamiątki na Ślub z przygotowanym miejscem na banknoty. Wielkość dopasowana jest tak, aby zmieściły się wszystkie polskie nominały banknotów. Oryginalna elastyczna okładka, całość przewiązana sznurkiem jutowym.

Drewniana Pamiątka Ślubu z grawerowanymi imionami Młodej Pary i datą ślubu oraz dedykacją dla Nowożeńców.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt pamiątki z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt Pamiątki na Ślub. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

Pamiątka Ślubu - wzory do wyboru

Proponujemy Państwu 9 wzorów do wyboru. Numer wybranego wzoru prosimy podać przy składaniu zamówienia.

pamiątka ślub pieniądze

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pamiątka Ślubu drewniane pudełko na pieniądze

Pamiątka Ślubu drewniane pudełko na pieniądze

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Napisz opinię