Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia i dostawy
Oferujemy produkty w dwóch wariantach: standardowe z krótszym czasem realizacji i spersonalizowane, które wymagają przygotowania projektu i jego akceptacji, z dłuższym terminem realizacji. W przypadku terminu realizacji dłuższego niż 2 dni robocze, Klient jest informowany o obecnym czasie realizacji zamówienia.

Produkty standardowe: od 1 do 4 dni roboczych

Produkty spersonalizowane: od 2 do 10 dni roboczych

Czas realizacji zamówienia nie jest tożsamy z czasem dostawy. Czas dostawy uzależniony jest od wybranego przewoźnika i wynosi 1-3 dni robocze licząc od daty nadania / odebrania przesyłki przez kuriera. 

Jak wygląda realizacja zamówienia?
Nasze produkty wykonujemy na bieżąco. Wśród nich są gotowe wzory, dla których możemy zaproponować szybką realizację oraz produkty spersonalizowane przygotowywane pod indywidualne zamówienie. Te przed wykonaniem produktu wymagają przygotowania projektu i przesłania go do akceptacji, i wiążą się więc z dłuższym terminem realizacji. W przypadku terminu realizacji dłuższym niż 2 dni robocze, informujemy o obecnym czasie realizacji zamówienia.

Warto więc zapoznać się z informacjami poniżej opisującymi, jak wygląda cały proces zamówienia.

 

PRODUKT Z BIEŻĄCEJ OFERTY
Jeśli zakupiony produkt znajduje się w bieżącej ofercie i nie wymaga personalizacji wysyłka nastąpi w terminie podanym na karcie produktu. Termin ten jest liczony od momentu zakupu i opłacenia zamówienia (w przypadku przelewu na konto od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie). 

PRODUKT SPERSONALIZOWANY
Jeśli zakup dotyczy produktu, który wymaga personalizacji, realizacja zamówienia będzie przebiegać dwuetapowo.

Etap I
W ciągu 3 dni roboczych od zakupu wysyłamy projekt zakupionego produktu przygotowany zgodnie z podanymi przy zakupie wytycznymi. 
Przez 2 dni robocze od wysłania projektu oczekujemy na wiadomość zwrotną z informacją o akceptacji lub z uwagami do modyfikacji projektu. Przy braku odpowiedzi po 2 dniach przypominamy się mailowo lub telefonicznie.
Nie ma ilościowego ograniczenia zmian - projekt modyfikować można do momentu osiągnięcia satysfakcji. 

Etap II

Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji, wykonujemy i wysyłamy produkt (-y). Podajemy jednocześnie informację o numerze przesyłki.

SZYBKA REALIZACJA!
Jeśli zakupiony produkt ma zostać wykonany i wysłany szybciej niż w terminie podanym na karcie produktu, to taka informacja powinna zostać pozostawiona w komentarzu do zamówienia lub przesłana mailem. W przypadku braku możliwości przyspieszenia terminu, poinformujemy o tym.

OFERTY ŁĄCZONE
Przy zakupie łącznym: produktów z bieżącej oferty oraz produktów wymagających personalizacji, obowiązuje dłuższy termin.

* * * * * * * * * * *

Dokładamy wszelkich starań, aby termin realizacji zamówienia był jak najkrótszy, jednak w zależności od ilości zamówień może się zdarzyć, że musimy wykorzystać maksymalny możliwy termin realizacji.

* * * * * * * * * * *

Dziękujemy za poświęcony czas na przeczytanie powyższych informacji :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl