Obręcz Candy Bar 16 wzorów Zobacz większe

Drewniany napis Candy Bar 16 wzorów

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO OBRĘCZY PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Menu weselne >>

Toppery >>

Więcej szczegółów

Tekst

loader

40,00 zł brutto

  • 45 cm
  • 50 cm
  • 60 cm

Drewniany napis Candy Bar w obręczy

Drewno jest bardzo przyjaznym materiałem, z którego możemy wycinać dowolne kształty i napisy. Tym razem proponujemy Państwu drewniany napis Candy Bar wkomponowany w obręcz. Nie jedną, ale aż 16 propozycji przedstawiamy do wyboru.

Napis Candy Bar można wykorzystać do oznaczenia stołu ze słodkościami na weselu lub przyjęciu (w ofercie posiadamy również napis "Słodki Stół" do postawienia) wieszając go np. na ścianie nad słodkim stołem.

Drewniany napis Candy Bar, to nie tylko odpowiednia dekoracja na weselu, ale też na każdym innym przyjęciu jak np.: Chrzest Św., Komunia Św., Rocznica, Urodziny.

Napis Candy Bar wkomponowujemy w obręcz o średnicy od 45 do 60 cm. Ponieważ wiemy, że każdy może mieć swój indywidualny gust, przygotowaliśmy aż 16 propozycji do wyboru. Numer wybranej opcji lub odpowiedni kod (umieszczony nad danym kołem rozpoczynający się DWE...) wystarczy wpisać przy składaniu zamówienia.

Napis może zostać wykonany z niemalowanej sklejki (nasze obręcze są z obydwu stron ręcznie szlifowane), może też sklejka być pomalowana na złoty lub srebrny kolor. Istnieje możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu wycięcia napisu Candy Bar z innego materiału jakim jest pleksi lub szkło akrylowe.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienie, jednak w przypadku dużej ilości zamówień, czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, bardzo prosimy o kontakt.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: (opcje do wyboru) sklejka 3 lub 4 mm ręcznie dwustronnie szlifowana lub malowana.

ŚREDNICA (opcje do wyboru) 45 lub 60 cm

_____________________

Drewniana obręcz z napisem Candy Bar - propozycje do wyboru

Do wyboru proponujemy Państwu 16 wersji napisu Candy Bar. Jeśli jednak w poniższych propozycjach nie znajdziecie Państwo odpowiedniej dla siebie opcji lub chcecie dokonać zmian w którymś projekcie, prosimy o pozostawienie w komentarzu do zamówienia uwag na ten temat.

drewniany napis candy bar

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniany napis Candy Bar 16 wzorów

Drewniany napis Candy Bar 16 wzorów

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO OBRĘCZY PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Menu weselne >>

Toppery >>

Napisz opinię