Obręcz z imionami na Rocznicę Ślubu Zobacz większe

Obręcz z imionami na Rocznicę Ślubu

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Więcej szczegółów

Tekst

loader

65,00 zł brutto

  • 50 cm
  • 60 cm

Obręcz z imionami na Rocznicę Ślubu

Spersonalizowana dekoracja przygotowana na specjalną okazję jaką jest Rocznica Ślubu. Bez względu na to, która jest to rocznica, dekoracja ta będzie oryginalną zdzobą ścianki za Jubilatami.

Obręcz wykonana jest ze sklejki, może być też pomalowana na złoty lub srebrny kolor.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt obręczy z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: (opcje do wyboru) sklejka 3 lub 4 mm ręcznie dwustronnie szlifowana lub malowana

ŚREDNICA (opcje do wyboru) 50 lub 60 cm

_____________________

Obręcz z imionami na Rocznicę Ślubu - czcionki do wyboru

Do wyboru proponujemy Państwu 30 różnych czcionek. Przy zakupie proponujemy wybrać co najmniej 2 różne czcionki (max 4). Nie każde imiona będą dobrze wyglądać pisane daną czcionką, a wybór co najmniej 2 rodzai pozwoli podjąć decyzję o tej właściwej.

obręcz z imionami rocznica ślubuobręcz z imionami na rocznicę ślubu

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Obręcz z imionami na Rocznicę Ślubu

Obręcz z imionami na Rocznicę Ślubu

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Napisz opinię