Skrzynka na wino z imieniem dla Mamy Zobacz większe

Skrzynka na wino z grawerem dla Mamy - wzór z imieniem

PG019

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

PRZEJRZYJ NASZE PROPOZYCJE DLA MAMY:

Dla mam przygotowaliśmy: kartki na Dzień Matki, drzewko dla Mamy i szkatułki >>

Więcej szczegółów

Tekst

loader

35,00 zł brutto

Prezent na Dzień Matki - wzór z imieniem

Poszukujesz zamiast kwiatów nieszablonowego prezentu na Dzień Matki? Takiego prosto od serca? Z imieniem Mamy?

Drewniana skrzyneczka na wino z możliwością umieszczenia własnego napisu będzie idealna na tę okazję i nie tylko. Opakowanie z drewna sosnowego z grawerem jest też idealnym prezentem na urodziny, imieniny, rocznice czy ślub.

Na życzenie dokładamy gratis wełnę drzewną do wypełnienia skrzynki na wino. Informację taka należy wpisać w uwagach do zamówienia. Brak tej informacji oznacza, że zostanie wysłana skrzynka bez wypełnienia.

Wybierając skrzynkę na wino z grawerem, Masz okazję podarować bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego. Nie pozwól, aby Twój prezent na Dzień Matki odszedł w zapomnienie. Skorzystaj z naszego kreatora i podaj imię Mamy, co podkreśli indywidualny charakter prezentu. Ilość przesłanego tekstu powinna być porównywalna do ilości tekstu widocznego na wzorze.  Nadruk na skrzynce wykonujemy nowoczesną techniką laserową, która pozwala na stworzenie nawet szczegółowego wzoru. Grawerowanie laserowe tworzy żłobienie w drewnie, które nie zniszczy się w trakcie użytkowania. Dodatkowo wszystkie nasze produkty są zawsze oczyszczone i oszlifowane.

Wszystkie nasze produkty są projektowane przez nas w naszej pracowni. Przejrzyj naszą ofertę pudełek i skrzynek na różne okazje >>

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienie, jednak w przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt.

Jeśli nie będzie dokonywanych zmian w projekcie (imię Mamy nie jest traktowane jako zmiana), NIE JEST wysyłany projekt do akceptacji. Pozwoli to na szybszą realizację zamówienia. 

Jeśli będą dokonywane jakiekolwiek zmiany w projekcie proces zamówienia przebiega następująco:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt skrzyneczki z uwzględnieniem przesłanych danych i z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: pudełko sosnowe, oczyszczone i oszlifowane w wersji surowej (niemalowane).

WYMIARY PUDEŁKA 36 x 11 x 10 cm

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt graweru na skrzynkę. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Skrzynka na wino z grawerem dla Mamy - wzór z imieniem

Skrzynka na wino z grawerem dla Mamy - wzór z imieniem

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

PRZEJRZYJ NASZE PROPOZYCJE DLA MAMY:

Dla mam przygotowaliśmy: kartki na Dzień Matki, drzewko dla Mamy i szkatułki >>

Napisz opinię