Drewniany napis na ściankę weselną 80 x 50 cm Zobacz większe

Drewniany napis na ściankę weselną 80 x 50 cm

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Więcej szczegółów

Tekst

loader

120,00 zł brutto

Drewniane imiona na ściankę za Młodymi

Drewniane imiona Młodej Pary, połączone ze sobą do zawieszenia na ściankę weselną, to alternatywa popularnych obręczy weselnych z imionami Młodych. Imiona mogą być połączone znakiem "&" lub serduszkiem. Takie informacje i wszelkie inne uwagi do projektu prosimy wpisywać w uwagach do zamówienia. 

Taka drewniana dekoracja będzie nie tylko piękną dekoracją ścianki weselnej, ale tez później może być oryginalną dekoracją w domu.

Drewniane imiona na ściankę za Parą Młodą najchętniej są wybierane na wesele w stylu rustykalny, w stodole lub na świeżym powietrzu.

Imiona wycięte są ze sklejki (3 lub 4 mm - opcja wyboru przy zakupie). Wycięta sklejka może pozostać w wersji surowej - przy tej opcji jest tylko szlifowana. Może też być pomalowana na jeden z dwóch kolorów: złoty lub srebrny. Jest to opcja dodatkowo płatna.

Napis mieści się w prostokącie 50x80 cm. Ostateczna wielkość zależy od kilku czynnikach, o których informacja znajduje się poniżej.

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt napisu z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: (opcje do wyboru) sklejka 3 lub 4 mm ręcznie szlifowana lub malowana

WYMIAR 50 x 80 cm (max wymiar - poniżej prezentujemy sposób mierzenia)

_____________________

Drewniany napis z imionami na wesele - opcje czcionek do wyboru

Do wyboru proponujemy Państwu 30 różnych czcionek. Przy zakupie proponujemy wybrać co najmniej 2 różne czcionki (max 4). Nie każde imiona będą dobrze wyglądać pisane daną czcionką, a wybór co najmniej 2 rodzai pozwoli podjąć decyzję o tej właściwej.

koło z imionami na ściankę za młodymikoło z imionami na ściankę za młodymi

Imiona ściankę weselną - jak mierzymy napis?

Obszar, na którym powinien zmieścić się napis, to max 80 x 50 cm. Ostateczne wymiary napisy zależą od tego jaką wybierzemy czcionkę, a także od imion, a właściwie od poszczególnych liter w imionach. Na poniższym przykładzie wymiary napisu, to 80 x 43,2 cm. Wymiary podajemy przy wysyłanych projektach do akceptacji.

drewniane imiona na ściankę weselną

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniany napis na ściankę weselną 80 x 50 cm

Drewniany napis na ściankę weselną 80 x 50 cm

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

Napisz opinię