Szkatułka z grawerem na urodziny - wzór z różą

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

PRZEJRZYJ NASZE PROPOZYCJE PUDEŁEK I SKRZYNEK:

Personalizowane pudełka i skrzynki z indywidualnym grawerem >>

Więcej szczegółów

Tekst

loader

50,00 zł brutto

  • NIE
  • TAK

Szkatułka na prezent z grawerem spersonalizowana

Poszukujesz zamiast kwiatów nieszablonowego prezentu na urodziny lub inną okazję? Takiego prosto od serca? Z pełną personalizacją?

Drewniana szkatułka dwukomorowa z możliwością umieszczenia własnego napisu będzie idealna na każdą okazję.

Szkatułka wykonana jest z drewna sosnowego, zawsze szlifowana, aby w dotyku była gładka. Opcjonalnie szkatułka może być też zabezpieczona bezbarwnym woskiem.

Na wieczku szkatułki wygrawerowana jest piękna grafika i przesłany tekst, np. cytat. Od środka na wieczku szkatułki naklejone jest drewno orzechowe. W tym miejscu proponujemy wygrawerowanie życzeń (bez dodatkowych opłat). Co ważne, szkatułka zamykana jest na magnesiki.

Wybierając szkatułkę z indywidualnym grawerem, Masz okazję podarować bliskiej Ci osobie coś absolutnie wyjątkowego. Nie pozwól, aby Twój personalizowany prezent odszedł w zapomnienie. Skorzystaj z naszego kreatora, prześlij cytat i życzenia do wygrawerowania, które podkreślą indywidualny charakter prezentu. Nadruk na szkatułce wykonujemy nowoczesną techniką laserową, która pozwala na postanie szczegółowego wzoru. Grawerowanie laserowe tworzy żłobienie w drewnie, które nie zniszczy się w trakcie użytkowania. Dodatkowo wszystkie nasze produkty są zawsze oczyszczone i oszlifowane.

Wszystkie nasze produkty są projektowane przez nas w naszej pracowni. Przejrzyj naszą ofertę produktów urodzinowych >>

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt szkatułki z uwzględnieniem przesłanych danych i z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.

2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: pudełko sosnowe, oczyszczone i oszlifowane w wersji surowej  lub malowane woskiem (opcja dodatkowo płatna).

WYMIARY PUDEŁKA 16 x 12,5 x 4 cm

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt graweru na skrzynkę. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szkatułka z grawerem na urodziny - wzór z różą

Szkatułka z grawerem na urodziny - wzór z różą

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

PRZEJRZYJ NASZE PROPOZYCJE PUDEŁEK I SKRZYNEK:

Personalizowane pudełka i skrzynki z indywidualnym grawerem >>

Napisz opinię