Topper Pierwsza Komunia Święta

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO TOPPERA PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Więcej szczegółów

loader

20,00 zł brutto

  • 10 cm
  • 15 cm

Topper Pierwsza Komunia Święta

Ten piękny topper napisany elegancką czcionką "Pierwsza Komunia Święta, będzie świetnie wyglądał na szczycie tortu Twojego dziecka przygotowanym na tę wyjątkową uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

To dekoracja uniwersalna, bez imienia dziecka, może być wielokrotnie wykorzystywana.

Topper Pierwsza Komunia Święta może być drewniany, wycięty z pleksi (posiadamy kilka kolorów do wyboru) lub szkła akrylowego (lżejsza i bezpieczniejsza alternatywa zwykłego lustra) złotego lub srebrnego.

Topper dostępny jest w dwóch rozmiarach: 10 i 15 cm (zobacz poniżej jak mierzymy topper). Ponieważ z doświadczenia wiemy, że Klienci mają różne potrzeby i wytyczne od osób wykonujących torty, oferujemy opcje 4 długości nóżki, od 5 do 20 cm.

Jeśli poszukujesz topper na tort komunijny z imieniem dziecka lub inny projekt, zapraszamy do obejrzenia innych ofert topperów komunijnych >>

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienia, jednak w przypadku dużej ilości zamówień, czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, bardzo prosimy o kontakt.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: (opcje do wyboru) sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana, sklejka malowana, pleksi kolor, szkło akrylowe.

WYMIARY TOPPERA 10 lub 15 cm 

WYSOKOŚĆ NÓŻEK: (opcje do wyboru) 5, 10, 15 lub 20 cm. 

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt toppera. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

Topper Pierwsza Komunia Święta - Jak mierzymy?

Długość napisu w zależności od opcji wyboru wynosi 10 lub 15 cm. Wysokość dostosowana jest do długości.

topper pierwsza komunia święta

Jak wygląda szkło akrylowe - złote/srebrne pleksi a lustro akrylowe złote/srebrne.

W ofercie posiadamy złote i srebrne toppery wykonane tworzywa (pleksi i szkło akrylowe). Czym różnią się te materiały? Pleksi z obydwu stron wygląda tak samo. Lustro akrylowe, lustrzane jest z jednej strony, z drugiej, podobnie jak zwykłe lustro, jest matowe. Niemniej jednak, to popularny materiał na toppery. 

pleksi złota a lustro akrylowe złote

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Topper Pierwsza Komunia Święta

Topper Pierwsza Komunia Święta

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO TOPPERA PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Napisz opinię