Topper na tort ślubny Miłość jest słodka wzór 3

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO TOPPERA PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Więcej szczegółów

loader

25,00 zł brutto

  • 10 cm
  • 15 cm
  • 20 cm

Topper na tort ślubny Miłość jest słodka

Uczyń swój tort ślubny wyjątkowym dzięki dekoracyjnemu akcentowi, którym jest topper na tort Miłość jest słodka. Nasz toper, to świetny sposób na dodanie elegancji Twojego weelnego słodkiego stołu. Klasyczna stylistyka toppera Miłość jest słodka sprawi, że pasować on będzie do każdego stylu weselnego tym bardziej, że dostępne są różne kolory i materiały, z jakich topper może zostać wycięty. Również będzie idealną dekoracją na każdą imprezę zaręczynową, walentynkową czy rocznicę ślubu. Do toppera dobierz pikery do babeczek i stwórz fantastyczną dekorację Słodkiego Stołu.

By każdy Klient, który ma swój pomysł na dekoracje i styl swojego wesela mógł udekorować tort weselny napisem Miłość jest słodka, proponujemy do wyboru:

- wielkość toppera - można wybrać jedną z trzech wielkości: 10, 15 i 20 cm (poniżej pokazujemy sposób mierzenia toppera Miłość jest słodka);

- materiał, z jakiego może zostać wykonany;

- kilka kolorów do wyboru (inne kolory do uzgodnienia);

- wysokość nóżki/nóżek - proponujemy 4 opcje wysokości: 5, 10, 15 i 20 cm.

Topper Miłość jest słodka, to też dobry wybór na dekorację tortu na inne uroczystości, jak: zaręczyny, rocznica czy walentynki.

Z przyjemnością wykonamy również topper w podobnym stylu z innym, dowolnym napisem, zamiast napisu Najlepsze dopiero przed nami. Zapytaj o indywidualny projekt i wycenę sklep@postwood.pl

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienia, jednak w przypadku dużej ilości zamówień, czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: (opcje do wyboru) sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana, sklejka malowana, pleksi kolor, szkło akrylowe.

WYMIARY TOPPERA (opcje do wyboru) 10, 15 i 20 cm 

WYSOKOŚĆ NÓŻEK: (opcje do wyboru) 5, 10, 15 lub 20 cm, pry wielkości toppera 20 cm dodajemy 2 sztuki nóżek

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt toppera. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

Jak mierzymy topper Miłość jest słodka?

Jako wymiar podajemy wymiar szerokości toppera. Wysokość dopasowywana jest do szerokości.

topper na tort ślubny miłość jest słodka

Jak wygląda szkło akrylowe? Złote / srebrne pleksi a lustro akrylowe złote / srebrne - różnica.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje materiału złotego i srebrnego. Pierwszym jest pleksi w odcieniu złotego lub srebrnego - ten materiał jest z obydwu stron taki sam. Drugim jest szkło akrylowe, z którego wycinane są tzw. lustrzane napisy i inne dowolne dekoracje ścienne. Lustro akrylowe jest "lustrzane" z jednej strony, z drugiej podobnie jak zwykłe lustro, jest matowe. 

pleksi złota a lustro akrylowe złote

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Topper na tort ślubny Miłość jest słodka wzór 3

Topper na tort ślubny Miłość jest słodka wzór 3

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO TOPPERA PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Napisz opinię