Topper Najlepsze dopiero przed nami wzór 4

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO TOPPERA PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Więcej szczegółów

loader

30,00 zł brutto

Topper Najlepsze dopiero przed nami (wzór 4)

Ozdoba na tort weselny. Może być wykonana z drewna, pleksi (dostępna jest w kilku odcieniach) lub lustra akrylowego złotego lub srebrnego - topper Najlepsze dopiero przed nami.

Topper drewniany idealnie sprawdzi się jako dekoracja wesela w stylu rustykalnym lub boho, zaś lustrzany topper, to świetne rozwiązanie dla wesela w stylu glamour. 

W ofercie posiadamy 6 różnych wzorów toppera z napisem "Najlepsze dopiero przed nami" >> Jest też topper z napisem "Wszystko co najlepsze przed nami".

Topper Najlepsze dopiero przed nami jest ozdobą pasująca do tortu weselnego i tortu rocznicowego. Dzięki topperowi "Najlepsze dopiero przed nami" każdy tort nabierze nieprzeciętnego charakteru.

Toper wykonany techniką laserową, dzięki czemu wszystkie elementy toppera są precyzyjnie wycięte.

Ten wzór toppera Najlepsze dopiero przed nami występuje w jednym rozmiarze 15 cm (zobacz poniżej jak mierzymy topper), jednak na życzenie możemy wykonać inny dowolny rozmiar (prosimy o wcześniejsze zapytanie).

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

Staramy się jak najszybciej realizować każde zamówienia, jednak w przypadku dużej ilości zamówień, czas ten może się wydłużyć. Jeśli więc zależy Państwu na czasie, bardzo prosimy o kontakt.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: (opcje do wyboru) sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana, sklejka malowana, pleksi kolor, szkło akrylowe.

WYMIAR TOPPERA 15 cm 

WYSOKOŚĆ NÓŻEK: (opcje do wyboru) 5, 10, 15 lub 20 cm. 

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt toppera. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

Topper na tort Najlepsze dopiero przed nami - Jak mierzymy?

Poniżej sposób, w jaki zmierzony został topper. Nóżka, zgodnie z wybraną opcją może mieć od 5 do 20 cm.

topper najlepsze dopiero przed nami wzór 4

Jak wygląda szkło akrylowe - złote/srebrne pleksi a lustro akrylowe złote/srebrne.

W ofercie posiadamy złote i srebrne toppery wykonane z pleksi i ze szkła akrylowego. Czym różnią się te materiały? Pleksi z obydwu stron wygląda tak samo. Lustro akrylowe, lustrzane jest z jednej strony, z drugiej, podobnie jak zwykłe lustro, jest matowe. Niemniej jednak, to popularny materiał na toppery. 

pleksi złota a lustro akrylowe złote

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Topper Najlepsze dopiero przed nami wzór 4

Topper Najlepsze dopiero przed nami wzór 4

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

DO TOPPERA PROPONUJEMY DODATKI:

Pikery do dekoracji Słodkiego Stołu >>

Napisz opinię