Wizytówki drewniane 10 szt. grawerowane laserem

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

Projekt GRATIS przy zamówieniu minimum: 50 sztuk

ILOŚĆ: 10 sztuk

_________________________

Więcej szczegółów

Tekst

loader

50,00 zł brutto

  • 90 x 50 mm
  • 85 x 53 mm
  • Nie
  • Tak

Wizytówki drewniane z grawerowanym logo

Eleganckie i estetyczne wizytówki drewniane, to doskonałe uzupełnienie wizerunku firmy. Wizytówki drewniane z grawerowanym logo, to też unikalny gadżet reklamowy.

Drewno jest eleganckim produktem, który z pewnością przykuje uwagę i sprawi, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Wizytówka – drobny przedmiot, który reprezentuje firmę, świadczy o niej w pierwszym kontakcie. Powinna być wyjątkowa. 

Proponujemy Państwu wizytówki wykonane z drewna naturalnego. Drewno jest ręcznie szlifowane, dzięki temu wizytówka jest nie tylko elegancka, ale i miła w dotyku.

Nasze wizytówki z drewna mogą być grawerowane jednostronnie lub dwustronnie. Tekst lub grafika może być wygrawerowana lub wycięta. Wizytówki mogą być zaokrąglone, co więcej - wizytówka może mieć dowolny kształt.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wizytówki wykonane ze sklejki 2 i 3 mm.

_____________________

Wizytówki wykonujemy według przesłanego projektu - akceptujemy pliki cdr, ai, eps lub przygotowujemy projekt na podstawie przesłanych materiałów. Po zakupie pliki należy przesłać na adres sklep@postwood.pl

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt wizytówki z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: drewno 2 mm ręcznie dwustronnie szlifowane

FORMAT WIZYTÓWKI (opcje do wyboru) 90 x 50 mm lub 85 x 53 mm

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt wizytówki. Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wizytówki drewniane 10 szt. grawerowane laserem

Wizytówki drewniane 10 szt. grawerowane laserem

CZAS REALIZACJI: od 4 do 10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

Projekt GRATIS przy zamówieniu minimum: 50 sztuk

ILOŚĆ: 10 sztuk

_________________________

Napisz opinię