O nas

... a miały być drewniane pocztówki

Historia naszej firmy ma swój początek w 2017 roku. Poszukiwałam miejsca dla siebie.
Wiedziałam dwie rzeczy. Chcę pracować z drewnem i chcę wykorzystywać do tego nowoczesną technologię. W tamtym czasie zafascynowana byłam tym, co laser potrafi uczynić z kawałkiem drewna. Potrzebowałam pomysłu na produkt. Wybór padł na drewniane kartki pocztowe. W tamtym czasie praktycznie niedostępne u polskich producentów. To były pierwsze produkty w naszej ofercie. Dzięki naszym wspaniałym Klientom, oferta nasza błyskawicznie się rozrosła o produkty dekorujące różnego rodzaju uroczystości. Asortyment cały czas się poszerza, za co z całego serca naszym klientom dziękujemy ♥

Nie zawsze było łatwo

Stół, który spełniał rolę biurka, warsztatu i miejsca do pakowania, to była nasza codzienność. Dziś do każdej z tych rzeczy służą osobne meble.

Małe pomieszczenia, w których żeby dotrzeć do pudła z pieczątkami, trzeba było przestawić kilka innych pudeł. Pomieszczeń nigdy za wiele, ale jest coraz lepiej.

Kolejki na poczcie, czasem dwa razy dziennie. Paczki musiały i muszą być wysłane na czas. Dziś przesyłki odbiera od nas kurier. 

Projekty wykonywane nocą, bo w ciągu dnia zawsze brakowało czasu. Zdarzają się jeszcze czasem takie sytuacje, ale już tylko sporadycznie.

Święta, najbardziej pracowity okres

Czas przed Bożym Narodzeniem w szczególności, ale też przed Wielkanocą, to dla nas najbardziej pracowite okresy. Wykonujemy wtedy drewniane kartki dla firm z logo grawerowanym. Gdy rozpoczynaliśmy, cieszyliśmy się z zamówień na kilkanaście sztuk. Dziś te zamówienia sięgają najczęściej kilkuset sztuk. Nadal oczywiście chętnie realizujemy mniejsze zamówienia, bo wiemy, że nie każda firma ma tylu klientów. Dla nas natomiast to wielka przyjemność, kiedy klient do nas wraca, bo jest zadowolony z jakości naszych produktów i obsługi.

 

Jak produkt trafia do naszej oferty?

Jedno źródło, to nasze pomysły.

Naszym sztandarowym i jednym z pierwszych produktów jest drewniana kartka z kalendarza. Miałam pomysł, by stworzyć uniwersalny wzór kartki, który można wykorzystać na wiele okazji. Postanowiłam wykorzystać do tego szablon kartki z kalendarza. Dziś nasza drewniana kartka z kalendarza wręczana jest na ślubie, rocznicach, Chrzcie Św., Komunii Św., urodzinach. Nawet w tak wyjątkowych chwilach, jak pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę.

Drugie źródło, to nasi Klienci. 

Przykładem takiego produktu jest mój ulubiony obecnie produkt, topper na tort. Zostałam poproszona o przygotowanie projektu na tort rocznicowy. Projekt był bardzo prosty, tylko napis “56 lat razem”. Dziś nasze toppery, to nie tylko dowolny tekst, ale też grafika, inicjały, imiona, nazwisko. Na prośbę klientów wprowadziliśmy też inne materiały i wykonujemy nie tylko drewniane, ale też np. lustrzane toppery na tort.

 

Dwie rzeczy: jakość i wyjątkowość

Nie wstydzimy się naszych produktów. Znamy ich jakość. Wykonujemy je z najlepszych dostępnych materiałów i ręcznie wykańczamy. Przed wysyłką sprawdzamy i bezpiecznie pakujemy. Chcemy by dotarły do klientów w stanie, w jakim zostały od nas wysłane.

Wysłuchujemy klientów. Dzięki temu dziś umożliwiamy wybór różnych materiałów i w planach mamy nadal ten wybór poszerzać. 

Personalizujemy produkty. Większość naszych produktów, to produkty personalizowane. Klient może wybrać nie tylko materiał, z jakiego produkt ma być wykonany, ale też zdecydować o jego wielkości. Może też spersonalizować gotowe wzory.

 

Klient detaliczny i Klient biznesowy

Obsługujemy klientów z obydwu obszarów. Dla klientów detalicznych wykonujemy dekoracje na różnego rodzaju uroczystości jak: ślub i wesele, rocznice, urodziny, Chrzest Św., Komunia Św.

Klienci biznesowi, to w szczególności gadżety reklamowe, wizytówki drewniane, a w okresach przedświątecznych kartki firmowe z logo.

Naszymi klientami są również: cukiernie i wedding plannerzy. Dla nich mamy specjalne rabaty.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

To, że jakiegoś produktu nie ma w ofercie sklepu, nie znaczy, że nie możemy go wykonać.

To, że nie ma jakiegoś wzoru na produkcie dostępnym w sklepie, nie oznacza, że nie możemy go zaprojektować.

Pytanie do Ciebie ... Co w takim razie możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania!

Napisz do nas >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl