Drewniana kartka ślubna z życzeniami spersonalizowana - Kartka z kalendarza
Opis
Drewniana kartka ślubna - Kartka z kalendarza
Spersonalizowana drewniana kartka na Ślub, szablon kartki z kalendarza.
Kartka z kalendarza z okazji Ślubu zawiera dane z dnia ślubu, jak: dzień tygodnia, który to dzień i tydzień roku, godzina wschodu i zachodu słońca oraz księżyca, graficzny znak zodiaku. To wszystko precyzyjnie wygrawerowane i wycięte laserem.
Kartka może być dwustronna - grawerowany tekst również na drugiej stronie. Jest to opcja dodatkowo płatna.
Drewniana kartka - Kartka z kalendarza, jest też idealnym wyborem na każdą dowolną uroczystość, jak: Rocznica Ślubu, Urodziny, pożegnanie koleżanki/kolegi z pracy.
Treść życzeń może być dowolna (max 6 wersów). Nasze propozycje życzeń znajdują się na naszym blogu. Przy zakupie można podać numer wybranych życzeń lub przesłać treść własnych życzeń. Jeśli brak będzie wskazania życzeń, przedstawimy własne propozycje.
_____________________
PROCES ZAMÓWIENIA:
1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, wyślemy projekt kartki ślubnej z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.
_____________________
SPECYFIKACJA:
MATERIAŁ: sklejka 3 mm ręcznie dwustronnie szlifowana
FORMAT KARTKI A5 (14,8 x 21 cm)
________________________________________________________________________________
UWAGA!
DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.