Pamiątka urodzinowa - drewniane pudełko na pieniądze - wzór 1

Nowy produkt

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

OFERTA PAMIĄTEK

Sprawdź naszą ofertę pamiątek na różne okazje >>

Więcej szczegółów

Tekst

loader

35,00 zł brutto

  • NIE
  • TAK

Pamiątka na 18 urodziny z miejscem na pieniądze

Oryginalny projekt i autorski wzór pamiątki na urodziny. Pomysł na podarowanie pieniędzy w sposób nieszablonowy. Wielkość pudełka jest odpowiedniej wielkości, aby zmieściły się wszystkie polskie nominały banknotów.

Pamiątka sprawdzi się również jako pamiątka nie tylko na osiemnastkę, ale na każde urodziny.

Pudełko ma elastyczną okładkę, całość przewiązana sznurkiem jutowym.

Drewniana Pamiątka urodzinowa z grawerowaną dedykacją dla Jubilata.

Na okładce pamiątki wygrawerowane jest imię i wiek Jubilata. Proponujemy również wygrawerowanie cytatu lub krótkiej dedykacji. Od środka okładki zachęcamy do umieszczenia życzeń. Dodatkowo płatną opcją jest metryczka, której dane są grawerowane w okienku przewidzianym jako miejsce na banknoty.

Prosimy o wpisanie tych danych w kreatorze zamówienia. 

Wybierając pamiątkę z indywidualnym grawerem, Masz okazję podarować bliskiej Ci osobie coś absolutnie wyjątkowego. Nie pozwól, aby Twój personalizowany prezent odszedł w zapomnienie. Skorzystaj z naszego kreatora, prześlij cytat i życzenia do wygrawerowania, które podkreślą indywidualny charakter prezentu. Nadruk na pamiątce wykonujemy nowoczesną techniką laserową, która pozwala na powstanie szczegółowego wzoru. Grawerowanie laserowe tworzy żłobienie w drewnie, wyczuwalne pod palcami. Dodatkowo wszystkie nasze produkty są zawsze oczyszczone i oszlifowane.

Wszystkie nasze produkty są projektowane przez nas w naszej pracowni. Przejrzyj naszą ofertę produktów urodzinowych >>

_____________________

PROCES ZAMÓWIENIA:

1. W ciągu 3 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia, otrzymacie Państwo projekt pamiątki z prośbą o jego akceptację. Poprosimy o sprawdzenie poprawności danych i dokładną weryfikację projektu, ponieważ po otrzymaniu przez nas ostatecznej akceptacji nie będzie możliwości wniesienia poprawek ani reklamacji w związku z błędną treścią. Jeśli projekt wymaga modyfikacji, po każdej wniesionej zmianie jest każdorazowo wysyłany do ponownej akceptacji.
2. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas realizacji liczony jest od momentu otrzymania przez nas ostatecznej akceptacji projektu. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przy potwierdzeniu zamówienia informujemy o orientacyjnym czasie realizacji.

_____________________

SPECYFIKACJA:

MATERIAŁ: sklejka 3 i 5 mm ręcznie dwustronnie szlifowana

_____________________

Na życzenie możemy również przygotować indywidualny projekt Pamiątki . Usługa indywidualnego projektu jest dostępną tutaj >>

Metryczka - opcja dodatkowa

Lubimy, gdy Klient może samodzielnie zdecydować o ostatecznym kształcie produktu. Dodatkowo więc, oprócz życzeń możemy wygrawerować również Metryczkę Jubilata - to oryginalny pomysł na zatrzymanie w pamięci najważniejszych przy urodzeniu danych dziecka.

________________________________________________________________________________

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY WESELNE TAKIE JAK: ZAPROSZENIA, OBRĘCZE Z IMIONAMI MŁODEJ PARY (LUB DOWOLNYM NAPISEM), TOPPERY NA TORT ŚLUBNY (GOTOWE WZORY, WZORY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI ORAZ INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWYWANE PROJEKTY), WINIETKI Z IMIONAMI (LUB IMIONAMI I NAZWISKAMI) GOŚCI, PODZIĘKOWANIA ZA OBECNOŚĆ, SKRZYNKI NA KOPERTY I OBRĄCZKI, WIESZAKI PERSONALIZOWANE, DEKORACJE NA STÓŁ WESELNY (NAPISY I PIKERY DO BABECZEK), MENU WESELNE.

POTRZEBUJESZ INNEJ DEKORACJI? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: sklep@postwood.pl

UWAGA!

DREWNO JEST PRODUKTEM NATURALNYM I KAŻDY KAWAŁEK JEST NIEPOWTARZALNY, WIĘC KOLOR I SŁOJE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIACH. Brzegi produktów są ciemne, co jest efektem cięcia laserowego.BRZEGI PRODUKTÓW SĄ CIEMNE, JEST TO EFEKT CIĘCIA LASEROWEGO.

Pełny REGULAMIN SKLEPU.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pamiątka urodzinowa - drewniane pudełko na pieniądze - wzór 1

Pamiątka urodzinowa - drewniane pudełko na pieniądze - wzór 1

CZAS REALIZACJI: od 2 do 7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

DARMOWA DOSTAWA od 500 zł

__________________________

OFERTA PAMIĄTEK

Sprawdź naszą ofertę pamiątek na różne okazje >>

Napisz opinię